• Adres

    665 . Sk. No:30/4 Çankaya

  • Eposta

    satis@ankarahosting.com.tr

Tesisat Temizliği

Kombi Tesisat Temizliği

Kimyasal temizleyiciler ile yapılan kalorifer temizliği hem cihazınızı hem de kalorifer peteklerinizi temizleyerek ekonomik ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.Kimyasalların içeriğinde hiçbir zarar verici asit bulunmamaktadır bu yüzden tüm cihaz ve peteklerinizde güvenle kullanabiliyoruz.
 
Periyodik olarak her 5 YIL da bir uygulanması gerekmektedir.Çünkü; suyun içerisinde ısıyla birlikte oluşan demir oksit ve diğer aşındırıcı kimyasallar peteklerinizin yüzeyinde katman oluşturarak ısınma verimini düşürmektedir.
 
Ayrıca temizlik esnasında ilaçlı su kombinizin içerisinde de sirkülasyon yaptırılarak cihazınızın içerisinde oluşan zararlı maddeleri de temizlemektedir.
 
Her yıl çeşitli nedenlerle arıza yapan veya su akıtmaya başlayan cihazların büyük bölümü suyun içerisinde bulunan aşındırıcı kimyasallardan kaynaklanmaktadır.Her çeşit,yeni yada eski tüm cihazlarınızda bu temizliği yaptırmanızı öneriyoruz.
 
Yaklaşık uygulama süresi 1 saattir.
 

Kombi Servisi

Uygun Fiyat, Hızlı Çözüm % 100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamaktayız.

Kombi Servisi

Kombileriniz de Karşılaşabileceğiniz Tüm Sorunlarınız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin arayınız.

Klima Servisi

Servis Saat Aralıgı, 7/24 Çagrı Merkezi,

Klima

Mitsubishi, Arçelik, Beko, Bosch, Carrier, Daikin, Sharp, General, Sigma, Panasonic, Airfel, DemirDöküm, LG, Midea, Siemens,