• Adres

    665 . Sk. No:30/4 Çankaya

  • Eposta

    satis@ankarahosting.com.tr

Antalya Baymak Kazan Servisi

Antalya Baymak Kazan Servisi

Kullandığınız Baymak kazan brülör ile tehlike yaşamayın önleminizi alarak Baymak kazan servisi çağırarak rahatı huzuru yaşayın.Bilindiği gibi doğal gaz havadan hafiftir ve yükselerek tavanda birikir. Bunların sızması durumunda bazen kokusu hissedilmez ve kokusunu algılayamayız. Bazen de kokuları hissedilir.

Bulunulan ortama sızan gaz doldurmaya başlandığında ortamdaki havayı etkisi altına alarak boğulmalara, ciddi patlamalara ve yaralanmalara neden olurlar. İnsan zehirlendiğini o anda halsizlik oluşması nedeni ile bulunduğu ortamdan çıkamamaktadır.

O halde kazan brülör ve benzeri cihazlarımızı bulunduğumuz ortamın iyi havalanmamız şarttır. Özellikle kaloifer dairesinde bulunan havalandırmayı sağlayan menfezlerin, kışın soğuk geliyor diye kapatılmaması gerekir! Eğer kapatıldığı takdirde belli bir hacime ulaşan bu gaz, ufak bir kıvılcımla hemen patlamaya neden olmaktadır. Baca ve bağlantılarınızı sızdırmadığından ve çekişin iyi olduğundan emin olmalısınız. Güvercin, tuğla, kar, harç vb. şeylerin bacayı tıkamadığından emin olamayız ve bilemeyiz bu neden ile senede en az iki kere bacalarımızı temizletmeliyiz.

Antalya Baymak Kazan Ve Brulör servisi olarak uzun yılların verdiği tecrübe ile siz değerli İstanbullu müşterilerimizin her zaman yanında olmaktan mutluluk duymaktayız…Kazan ve burulör arızalarınız için servis hizmeti almak istediğinizde servisimizi arayarak randevu alamanız yeterli olacaktır…Uzman teknisyenlerimiz sorunlu olan cihazınızın tüm kontrollerini yaparak onarım konusunda sizlere yol gösterecektir…Onayınız olması durumunda da cihaza gerekli müdahale yapılarak eksiksiz çalışması sağlanıp kulanımınıza sunulacaktır…Soğuk kış günlerinizde sıcak su ihtiyacınızı karşılayan Baymak Kazan ve Brulörlerinizin bakımı için Lütfen çağrı merkezimizden randevu alınız…

Kombi Servisi

Uygun Fiyat, Hızlı Çözüm % 100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamaktayız.

Kombi Servisi

Kombileriniz de Karşılaşabileceğiniz Tüm Sorunlarınız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin arayınız.

Klima Servisi

Servis Saat Aralıgı, 7/24 Çagrı Merkezi,

Klima

Mitsubishi, Arçelik, Beko, Bosch, Carrier, Daikin, Sharp, General, Sigma, Panasonic, Airfel, DemirDöküm, LG, Midea, Siemens,